19 Mart 2008 Çarşamba

Yok mu Arttıran?

Engin Kodan... Türk futboluna, Türk futbolcusunun dar olan vizyonuna yepyeni bir bakış açısı getirmiş, gözlerimin yaşarmasına sebebiyet vermiştir.

Engin amatör bir futbolcu. Futbola 2002 senesinde başlamış, 25 yaşında bir arkadaşımız. Şu ana kadar çıktığı 40 maçta 32 gol 20 asist yapmış, ne istatistik ama... Biz de birkaç hafta önce halısaha maçı yaptık arkadaşlarla, tek maçta 4 gol 4 asist yaptım. Neyse, burda konu Engin Kodan. İnanılmaz istatistiklerini bir kenara bırakıp, sandalyelerinize sıkıca tutunmanızı tavsiye ederim. Engin ''Clinical Striker'' Kodan, kendisini gittigidiyor.com sitesinden açık arttırma yoluyla pazarlamakta!!! Şu anda hiçbir futbol kulübüyle bağlantısı bulunmayan arkadaş, yeni bir takım bulmak için çareyi gittigidiyor sitesinde kendisini göstermekte bulmuş. Fiyatı şu an 6.100 ytl. Dilerseniz bu ürünü 554.08 ytl'den başlayan taksitlerle alabilirsiniz ?! Buradan bakabilirsiniz CV'sine.

Ne diyelim, yolun açık olsun Engin, bu yaratıcılığı futbol sahalarında da göstermen dileğiyle...

3 comments:

emo dedi ki...

gülelim mi ağlayalım mı?:S

emo dedi ki...

hazır yorum yazmışken ekleyeyim ben sizden chelsea ve fener hakkında bir analiz istiyorum...
bunu da belirtmek istedim:d

emo dedi ki...

“Football players, like prostitutes, are in the business of ruining their bodies for the pleasure of strangers” - Merle Kessler=)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
bilim sanat felsefe değil, bira sigara futbol. - şubat 2008