11 Temmuz 2009 Cumartesi

Bursasporlu Olmak

Atatürk Stadı önünde toplanan yaklaşık 200 kadar yeşil-beyazlı taraftar adına konuşan Mehmet Güzelsöz, Bursaspor taraftarları olarak, kentte Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray takımlarının futbol okullarını ve ürün satış mağazalarını istemediklerini söyledi.

Güzelsöz, yaptıkları bu açıklamanın son uyarı niteliği taşıdığını ifade ederek, ''Açık ve net olarak söylüyoruz. Bu son uyarımızdır." dedi.

5 comments:

sokrates dedi ki...

böyle bir sistem yok! bursa şehri babanızın çiftliği değil demezler mi adama ...

Gençay Ergez dedi ki...

bence bursalılar iyi yapıyor. Kendi şehir takımlarına sahip çıkmayanlara gayet müstehak olduğunu düşünüyorum. Bir Ankaralı ve Gençlerbirliği taraftarı olarak söyleyebilirim ki önceleri saygım vardı Ankara'da yaşayıp 3 istanbul takımından birini tutanlara ama bu adamlar bizim sahamızdaki maçlarda gelip pişkince Gençler kümeye veya Ankaragücü kümeye gibi sloganlar attıkça irkildim. yaşadığı şehrin takımına sahip çıkmayıp bir de kötülüğünü istiyorlar. Herşeyi geçtim biz gidersek o çok sevdiğin takımın nerede izleyeceksin. Böyle şehir bilinci lazım. Bursa'nın girişinde çok güzel bir yazı var. "Bursaspor şehrine hoşgeldiniz"

Travis dedi ki...

düzen bozuluyor kamil..
demezler mi bu şehrin zaptiyesi siz misiniz diye?
hey bursa taraftarı !
(gençliğe hitabe gibi oldu)
elimde sigaraya acımam, bakın size deil sigaraya acımam, sokarım götünüze:)
( gemide ile başladı, öyle bitsin)

The Glorious Strategist dedi ki...

dünya yerinden oynar (...) adam çıksa

şaka lan şaka. seviyorum bu şehir takımlarını ben faşizan şeyler yapmadıkları sürece (tek şehir tek takım tek yürek lölölö)

K-RaMo dedi ki...

barcelona' da sadece 1 tane Real madrid forması satan yer var. o da turistik bi yerde kuytulardaymış :) ama gel gelelim o barcelona ki aynı zamanda bölgenın milli takımı :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
bilim sanat felsefe değil, bira sigara futbol. - şubat 2008